Opinie Klientów

Szczycimy się wieloma zadowolonymi klientami...

Treść opinii Kubusia:

DZIĘKUJĘ PAŃSTWU W IMIENIU SWOIM I SYNKA. NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ, ŻE MOGĘ OTRZYMAĆ AŻ TYLE… MAŁGOSIA B. Mama poszkodowanego Kubusia.

Kubuślat 7CZĘSTOCHOWA

 

shutterstock_82158016  

Treść opinii P. Zdzisława:

PORZĄDNA I UCZCIWA OPIEKA PRAWNA W NIESZCZĘŚLIWYCH PRZYPADKACH TO PODSTAWA – PRZEKONAŁEM SIĘ O TYM NA WASZYM PRZYKŁADZIE. POLECĘ WAS WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM. ZDZISŁAW.

Zdzisławlat 51CZĘSTOCHOWA

shutterstock_8272384 

Tresc opinii P. Tadeusza

KOCHANI, PO ODZYSKANIU PRZYTOMNOŚCI MÓJ STAN BYŁ TAKI, ŻE NIE WIERZYŁEM, IŻ JESZCZE KIEDYKOLWIEK UJRZĘ MOJEGO UKOCHANEGO WNUCZKA PATRYKA. DZIĘKI WASZYM STARANIOM DZIŚ, MIMO INWALIDZTWA CIESZĘ SIĘ WIDOKIEM NAJBLIŻSZYCH, A SPRAWIEDLIWIE WYLICZONA RENTA POZWALA MI NA GODNE ŻYCIE. JESTEM WASZYM AMBASADOREM NA ŚLĄSKU. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.

Tadeuszlat 72MYSZKÓW

Pozostałe opinie

Dziękujemy za ciepłe słowa i prosimy o jeszcze!

 •  

  NIE CHCIAŁBYM SIĘ ROZPISYWAĆ BO NIE JESTEM W TYM DOBRY. ROBICIE KAWAŁ DOBREJ ROBOTY I TYLE… SZACUNEK…

  Czarek lat 39, KLUCZBORK

 • CAŁE SZCZĘŚCIE, ŻE NA TO NA WAS WŁAŚNIE TRAFILIŚMY. WRACAM DO ZDROWIA I NIE MARTWIĘ SIĘ, ŻE NIE MOGĘ PÓKI CO PRACOWAĆ, BO PIENIĄŻKI, KTÓRE OTRZYMAŁAM PRZEROSŁY MOJE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA. JEŚLI POMAGACIE TAK SAMO SKUTECZNIE RÓWNIEŻ INNYM – ŚWIAT BĘDZIE LEPSZY… POZDRAWIAM.

  Kingalat 37, CZĘSTOCHOWA

 • NIGDY JUŻ NIE BĘDĘ CHODZIŁ O WŁASNYCH SIŁACH, ALE KIEDY DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE WYWALCZYLIŚCIE DLA MNIE OD FIRMY SPRAWCY MOJEJ BEZWŁADNOŚCI RENTĘ W AŻ TAKIEJ WYSOKOŚCI, NIE MOGŁEM W TO UWIERZYĆ. TERAZ JEST MI TROCHĘ ŁATWIEJ I MOGĘ UCZĘSZCZAĆ NA KURSY, KTÓRE BYĆ MOŻE POZWOLĄ MI ZNALEŹĆ JAKĄŚ NOWĄ PRACĘ. DZIĘKI.

  Krzysztoflat 27, SIEWIERZ

 •  

  DZIĘKUJĘ CI ZA DUUUUŻO PIENIĄŻKÓW KOCHANY PROTEKTORZE. MAMA KUPI MI COŚ SUPER NA PEWNO :-)

  Natalkalat 7, KOZIEGŁOWY